Aktywność w polu widzenia

Niedawno pojawiła się nowa, bezpłatna aplikacja, dzięki której znajdziesz zajęcia sportowe, które odbywają się w twojej okolicy w określonym przez ciebie czasie. 

SokoleOko ma już na swojej liście ponad 18 tysięcy zajęć i obiektów sportowych, takich jak: kluby fitness, siłownie, baseny, crossfitowe boksy czy ścianki wspinaczkowe. Dzięki wyszukiwarce, możesz naleźć również sporty mniej popularne, takie jak np. gra w bule, a także miejsca, gdzie można spróbować zorbingu (zabawy polegającej na staczaniu się lub spływaniu rzeką w plastikowej, nadmuchiwanej kuli) czy snowtubingu (jazdy po śniegu na gumowej dętce).

Jeżeli jesteś posiadaczem karty typu Multisport, ProFit itp., aplikacja wskaże ci miejsca, gdzie są one honorowane. Poza tym, korzystając z aplikacji zbierasz punkty, które później możesz wymienić na ciekawe nagrody.

Sprawdź jak działa SokoleOko na http://sokoleoko.pl/autoryzacja.html#!/rejestracja-obiektu?popups

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >