"Cudny" kalendarz na 2016 rok

W tym roku, już po raz drugi można będzie zakupić kalendarz sportowy, który wewnątrz wypełniony jest przepięknymi fotografiami osób, uprawiających różne sporty oraz wieloma motywującymi sentencjami. Nie zabraknie w nim również miejsca na notatki i sportowe wyniki.

Fotografie umieszczone we wnętrzu tego kalendarza, są niezwykle artystyczne i ukazują piękno nagiego, wysportowanego ciała. Autorką zdjęć jest znakomita Dominika Cuda. Jeśli chcecie zobaczyć, jak wyglądały zdjęcia w kalendarzu na 2015 rok, zajrzyjcie na stronę http://sesjesportowe.pl/kalendarz/.

Kalendarz na 2016 można nabyć w przedsprzedaży na stronie http://oneyearfund.org. Cały zysk ze sprzedanych egzemplarzy i produktów dodatkowych, trafi do fundacji ONE YEAR FOUND, która wspiera młodych sportowców. Wszystkie środki przeznaczone będą na zakup odzieży, obuwia i sprzętu dla sportowców do 18. roku życia.

Myślę, że taki kalendarz będzie świetnym prezentem dla Ciebie i kogoś z Twoich bliskich.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >