Gorąca woda – najtańszy lek świata

Skorzystajmy tym razem z bardzo prostej metody medycyny ajurwedyjskiej, która pomaga wypłukać nagromadzone toksyny i wzmocnić siły witalne, usprawnia funkcjonowanie układu pokarmowego i wątroby, uspokaja i działa stabilizująco na psychikę, łagodzi bóle karku i pleców oraz wygładza i ujędrnia skórę.

Najprostsze na świecie, a rzeczywiście działa.

Dr Faris Al Hajri  twierdzi, że tą metodą można wyleczyć wiele chorób, takich jak: alergie, astma, migrena, otyłość, cukrzyca i inne.  

Dr Faris zaleca, aby zagotowaną wodę wystudzić do 50 stopni (może być cieplejsza, ale nie parząca) i pić należy małymi łykami kilka razy dziennie.

Rano, zaraz po przebudzeniu, przed myciem zębów, należy wypić 1 lub 2 szklanki w pozycji stojącej, następnie po umyciu zębów,  przed śniadaniem znów 1 lub 2 szklanki. W sumie, w ciągu poranka zaleca się, by wypić łącznie 3 szklanki.

Następnie, w ciągu dnia wypija się po 1 szklance 30 minut przed każdym posiłkiem i 1 szklankę przed pójściem spać. Da się? Oczywiście, że tak!  

Gorącą woda wypłukuje toksyny i rozpuszcza tłuszcze.  Japończycy, Chińczycy, czy Hindusi, nigdy nie piją zimniej wody, zwłaszcza w upały. Uważają, że gorącą woda w upały szybciej gasi pragnienie i lepiej chłodzi. Zimna lub bardzo zimna woda przynosi chwilowy efekt, poza tym jest szokiem dla organizmu ze względu na dużą  różnicę temperatur. Co więcej, do jej podgrzania organizm musi zużyć dodatkową energię, którą mógłby wykorzystać do innych procesów życiowych.

Gorąca woda jest też bardzo skuteczna pita doraźnie, w czasie dolegliwości ze strony przewodu pokarmowego.

Pamiętajmy jednak, by chcąc się leczyć gorącą wodą, nie doprowadzić do poparzeń.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >