Cameron Diaz i jej sposoby na piękną figurę

Cameron Diaz, piękna aktorka z Hollywood, napisała ostatnio książkę „Body Book”, w której opisuje, jak dbać o siebie, co jeść i jak ćwiczyć, aby być w formie.

Cameron skupia się na holistycznym podejściu do zdrowia. W książce pokazuje, że wszystkie elementy diety i zdrowego trybu życia muszą być spójne i iść ze sobą w parze. Jeśli ciało będzie w zgodzie z duchem, będziemy szczęśliwsi i zdrowsi. Opisuje też, jak przed udziałem w filmie „Aniołki Charliego” trenowała po 8 godzin dziennie oraz jak to doświadczenie zmieniło jej stosunek do siebie i swoich nawyków (rzuciła wtedy palenie). Zwraca uwagę na to, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć ćwiczyć. Opowiada również o swoich problemach z trądzikiem, przez który nie dostała kilku ról, a który zniknął z jej twarzy, gdy tylko zaczęła właściwie się odżywiać i regularnie ćwiczyć.

Chcesz wyglądać jak Laure Harris? Kup naszą dietę i skontaktuj się z Izą Tyszką, naszą ekspertką fitness - otrzymasz swój własny plan ćwiczeń!http://potrafiszschudnac.pl/moje-konto/pakiet/

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >