GO ACTIVE SHOW

Marzy ci się udział w targach fitness? Zatem nie może cię zabraknąć na nadchodzących targach Go Active Show, które już w kwietniu odbędą się w Nadarzynie pod Warszawą.

Biorąc udział w wydarzeniu, będziesz mogła na własne oczy zobaczyć największe gwiazdy fitness i sportów siłowych. Wśród gwiazd można będzie spotkać miedzy innymi Ewę Chodakowską i Małgorzatę Mączyńską. Swoją obecność potwierdzili też Mamed Khalidov, Kevin Levrone i wielu innych. Obecni będą także polscy olimpijczycy - Anita Włodarczyk, Artur Partyka i Robert Korzeniowski, jak również mówcy motywacyjni. Do tego skorzystać można będzie z szerokiej oferty produktów i usług sportowych: od sprzętu, po suplementy i akcesoria.

Impreza będzie łączyć klasyczne targi, czyli szeroki przegląd rynku produktów i usług sportowych z pokazami, warsztatami, seminariami oraz spotkaniami ze znanymi sportowcami z różnych dyscyplin. Zakres tematyczny targów tworzą: sprzęt sportowy i fitness, sprzęt wellness, odzież i akcesoria sportowe, żywność i suplementy diety, siłownie, szkoły i kluby sportowe, szkolenia i doradztwo. Targi będą więc niepowtarzalną okazją do zapoznania się z ofertą produktów i usług z zakresu sportu i aktywności fizycznej oraz zrobienia zakupów w specjalnych, targowych cenach. Swoją obecność potwierdziły już najważniejsze sportowe marki.

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >