Zumba? NIE! Czas na Slavica Dance!

Latynoskie brzmienia i choreografia do zumby powoli stają się niemodne. Idzie nowe! Nasze – narodowe! Skoro w naszych żyłach płynie słowiańska krew, nie powinniśmy mieć problemu z wyczuciem rytmu zmiksowanego kujawiaka czy krakowiaka. Slavica Dance to hit, którego twórcą jest Justyna Bolek– niesamowita choreografka tańca i instruktorka fitness z Gdańska.

„Slavica Dance© to polska tradycja oraz muzyka połączona z nowoczesnością. Jest to nowa forma aktywności fizycznej skierowana szczególnie do pań. Slavica to połączenie elementów tańca ludowego z nowoczesnymi formami fitness, a zatem dobra zabawa, spalanie kalorii, modelowanie sylwetki oraz nieustanne wydobywanie naszej kobiecości. Zajęcia bardzo mocno aktywują pracę rąk oraz wymagają napięcia mięśniowego całego ciała”.

Zobaczcie, jak wyglądają zajęcia Slavica Dance.

 

http://dziendobry.tvn.pl/wideo,2064,n/slavica-dance-polaczenie-fitnessu-i-folkloru,165876.html

Jak dla mnie to prawdziwy hit!

Źródło:  facebook.com/slavicadancepl

Nie ma dwóch takich samych osób, dlatego nie może być dwóch takich samych diet. U nas każda dieta jest inna, dopasowana do Twoich potrzeb, preferencji oraz wykluczeń. Odchudzamy po ludzku. Dostaniesz dietę i opiekę ekspertów.

Sprawdź >